KARIÉROVÉ PORADENSTVÍ

Kariérové poradenství v MDDM pro děti a mládež – osobní konzultace zdarma

Nabízíme zdarma osobní konzultace pro děti a mládež v oblasti kariérového poradenství.

Přemýšlíte o svém dalším vzdělání?  Potřebujete pomoc při rozhodování, nalezení svého talentů a uvažujete nad potřebnými kompetencemi pro uplatnění na trhu práce? Kontaktujte mě, ráda vám s výběrem pomůžu. Společně se zamyslíme nad vašimi preferencemi, zhodnotíme vaše silné a slabé stránky, osobnostní předpoklady. Cílem je podívat se na další kariérové kroky z více úhlů a různých pohledů a najít tak ideální řešení šité přímo na míru každého z vás. 

Osobní konzultace probíhá formou rozhovoru s žákem u nás v MDDM, poté je možná konzultace i s rodiči (osobní či telefonická). 

Zároveň je možné osobní konzultaci využít i v rámci výběru vhodné volnočasové aktivity, která může rozšiřovat důležité kompetence a tím se specializovat na konkrétní obor. 

Kariérové poradenství provozuje v MDDM kmenový pedagog s vysokoškolským diplomem z oboru personalistiky a dalšího vzdělávání, Mgr. Veronika Kratochvílová.

Pro více informací kontaktujte na telefonním čísle: 724 051 035, nebo na emailové adrese: veronika.kratochvilova@mddmcelakovice.cz.

Kariérové poradenství je financováno z projektu EU Šablony II.

Štítky

Zanechat komentář