Zadejte slovo, které chcete vyhledat.

Atletika

Vedou Jaroslav Ryneš a Renata Michalíková

Atletika má v Čelákovicích spoustu příznivců a  vynikající  úspěchy. Spolupracujeme při výchově budoucích sportovců s Atletickým svazem Spartak. Určena je předškolním dětem (s doprovodem), a dětem 1. - 9. Ročníků,  každá středa a pátek od 17.00 do 19.00 hodin a v úterý a čtvrtek 15.00 - 16.00 a 16.00 - 17.30 v tělocvičně ZŠ Komenského ( září - říjen a duben a květen Městský stadion Čelákovice).

Děti se zde naučí základní atletické dovednosti. Běžecká ABC, správné návyky při startu, koordinační cvičení. Nácvik skoku dalekého a do výšky. Děti se budou účastnit závodů, budou se učit, jak se má chovat sportovec. Talentovaní závodníci budou mít možnost registrace za Slavoj Stará Boleslav.
Nově letos otevíráme kroužek Atletika – přípravka, pod vedením Renaty Michalíkové pro děti předškolní, 1. – 3. třídy, každé úterý a čtvrtek od 15.00 do 16.30 hodin v Sokolovně (v září a říjnu na školním hřišti u ZŠ Komenského)

 55. ročník Velké ceny Čelákovic v běhu hodinovém

TJ Slavoj Stará Boleslav, TJ Spartak Čelákovice a MDDM Čelákovice pořádali v sobotu 9.září 2017 Velkou cenu v hodinovce k příležitosti 66 výročí překonání hranice 20km Emilem Zátopkem a současně 55. ročník velké ceny Čelákovic v hodinovce.

Na startu se sešlo 22 závodníků, z toho dvě ženy. O celkové prvenství se zasloužil Miloš Smrčka z BK Říčany s výkonem 16 370m a z žen nejvíce uběhla Jindřiška Martínková z KER TEAM s výkonem 11 980.

66 let starý rekord Emila Zátopka s překonanými 20km se ani tentokrát pokořit nepodařilo. O příjemnou atmosféru se postarala kapela NEW BANJO TRIO. Velké díky patří sponzorům za podporu při pořádání tohoto závodu: Holandia a.s. a Stavební firma LINHART s.r.o., Stará Boleslav

4. kolo KRAJSKÉHO PŘEBORU PŘÍPRAVEK STŘEDOČESKÉHO KRAJE

 Atletický oddíl Spartak Čelákovice ve spolupráci s MDDM Čelákovice organizoval v pátek 8.září 4.kolo Krajského přeboru přípravek středočeského kraje. Soutěžila družstva přípravek (ročník 2006 a mladší) ve čtyřech atletických disciplínách: 600m, dálka z pásma, hod míčkem a 8x50m. Za každé družstvo startovalo maximálně deset závodníků (chlapci a dívky společně).

Prvních šest družstev postupovalo do finále Krajského přeboru družstev. Soutěže se zúčastnilo 280 dětí ze středočeského kraje.