Zadejte slovo, které chcete vyhledat.

Zájmové kroužky, kurzy kluby MDDM

TABULKA PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/19 BUDE ZVEŘEJNĚNA V PRŮBĚHU PRÁZDNIN. ZMĚNY OPROTI STÁVAJÍCÍ TABULCE VYHRAZENY. 

SPORTOVNÍ

               
Činnost Popis činnosti Věk účastníků Vedoucí Den Od do Místo Zápisné / za pololetí Poznámky
Pohybové hry mladší děti základy sportovních aktivit děti 3-4 roky Bukačová E. Pokorná N. středa 15:30 16:15 malá tělocvična ZŠ J.A. Komen.    
Pohybové hry starší děti děti 5-6 let, 1. tř. 16:30 17:30
Plavání I. plavecké kurzy - podzimní a jarní - začátečníci až pokročilí děti od 120 cm výšky, předškol., 1. - 9.tř. Bukač M. Bukačová E. a další učitelé plavání pátek 15:15 16:00 plavecký bazén 900,- Kč začátek 22. 9.
Plavání II. 16:15 17:00
Atletika I. zákl. pohybové průpravy v atletice (ve spolupráci s oddílem atletiky SPARTAK) předškoláci (s dopr.), 1. - 9.tř., mládež Ryneš J. Mikešová B. středa 17:00 19:00 září-říjen Městský stadion listopad - březen ZŠ J.A.Komenského 200,- Kč + oddílové poplatky  
pátek 17:00 19:00
Atletika II. - přípravka mladší zákl. pohybové průpravy v atletice (ve spolupráci s oddílem atletiky SPARTAK) předškoláci 1. - 3. tř. Michalíková R. Svašková M. úterý 15:00 16:00 září-říjen Městský stadion listopad - březen Sokolovna 200,- Kč + oddílové poplatky
Atletika II. - přípravka starší od 4. tř. čtvrtek 16:00 17:30
Střelecký kroužek I. sportovní střelba - děti začátečníci i pokročílé (ve spolupráci se Sportovně střeleckým klubem Čelákovice, z.s.) 3. - 9. tř. Vaniš R. středa 15:00 17:00 sportovní střelnice Čelákovice 100,- Kč + poplatky za materiál NUTNÉ - zajistit vlastní odvoz na střelnici 
Střelecký kroužek II. pátek 15:00 17:00
Florbal - přípravka přípravka (ve spolupráci s flor. oddílem ORKA) předškoláci, 1. - 3. tř. Dragounová Z. úterý 16:00 17:00 tělocvična ZŠ J.A. Komen. 200,- Kč + oddílové poplatky  
pátek 13:30 15:30
SPORTOVNÍ - pokračování                
Činnost Popis činnosti Věk účastníků Vedoucí Den Od do Místo Zápisné / za pololetí Poznámky
Volejbal ( ve spolupráci s volejbalovým oddílem Čelákovice) od 5. tř. Klaudová K. středa 16:00 17:30 hala BIOS 200,- Kč + oddílové poplatky  
pátek 15:00 16:30 tělocvična ZŠ J.A. Komen.
BOCCE italská verze petangue pro sportovce s mentálním znevýhodněním děti od 2.tř. mládež dospělí Slováková M., Krausová E, středa 16:00 17:00 MILLS tělocvična 400,- Kč začínají 4. 10.
Orienťáček základy orientace v přírodě i ve městě 1. - 6. tř. Kalinová M., M. Liberdová středa 15:00 16:30 MDDM zahrada 400,- Kč začínají 20. 9.
In-line NOVINKA jízda na in-line brusllích pro předškoláky a školáky - mírně pokročilý předškoláci, školáci 1. - 3. tř. Kratochvílová V. úterý 15:30 16:30 dopravní hřiště 500,- Kč začínají 19. 9.
Aerobic NOVINKA aerobní cvičení pro školáky 1. - 4. tř. Kratochvílová V. čtvrtek 15:30 16:30 tělocvična u bazénu 500,- Kč začínají 5. 10.
TURISTIKA                
Činnost Popis činnosti Věk účastníků Vedoucí Den Od do Místo Zápisné / za pololetí Poznámky
Medvíďata turistický oddíl (www.medvedito.wz.cz) 1. - 2. tř. Vaněk J. Vaňková M. čtvrtek 17:00 18:00 MDDM dílna 400,- Kč začínají 14. 9.
Medvědi 3. - 9. tř. čtvrtek 17:00 19:00 MDDM sálek
Táborové muzicírování základy hraní na kytaru a zpívání táborových písniček 2. - 9. třída mládež, dospělí Štěpán J. neděle 16:00 18:00 MDDM sálek 400,- ve vybraných termínech
Klub táborových příznivců srazy účastníků letních táborů děti, mládež, dospělí Slováková M., sobota neděle 10:00 16:00 Klub Tvořiklub v TS Lipové 30,- Kč /reg.poplatek ve vybraných termínech
Geocaching NOVINKA hra na pomezí sportu a turistiky - hledání skrytých schránek pomocí GPS mládež, dospělí Klímová T. neděle     400,- Kč  
TANEČNÍ                
Činnost Popis činnosti Věk účastníků Vedoucí Den Od do Místo Zápisné / za pololetí Poznámky
Break dance taneční Break Dance pro kluky i děvčata 1. - 9. tř. Ježek P. středa 19:00 20:00 tělocvična MILLS děti - 720,- Kč mládež 800,- Kč 16x za pololetí začínají 2. 10.
Street dance - pondělí začátečníci Street dance, Hip-Hop, Disco dance od 1. tř., mládež Ježek P. pondělí 18:00 19:00 tělocvična u bazénu děti - 720,- Kč mládež 800,- Kč 16x za pololetí začínají 2. 10.
Street dance - pondělí pokročilý pondělí 19:00 20:00
Street dance - středa začátečníci Street dance, Hip-Hop, Disco dance od 1. tř., mládež Ježek P. středa 17:00 18:00 MILLS tělocvična děti - 765,- Kč mládež 850,- Kč 17x za pololetí začínají 4. 10.
Street dance - středa pokročilý středa 18:00 19:00 MILLS tělocvična
Taneční Piškvorky výrazový a moderní tanec 2. - 3. tř. Žemličková K. pátek 14:00 15:00 tělocvična ZŠ J.A. Komen. 700,- Kč začínají 15. 9.
Taneční A je to! 4. - 6. tř. Žemličková K. pátek 15:00 16:00 tělocvična ZŠ J.A. Komen. 700,- Kč začínají 15. 9.
Taneční Bublinky 1. tř. Weyrostková R. pátek 16:00 17:00 tělocvična ZŠ J.A. Komen. 700,- Kč začínají 15. 9.
Taneční Lentilky 2. stupeň Weyrostková R. Forejtová E. pátek 17:00 18:00 tělocvična ZŠ J.A. Komen. 700,- Kč začínají 15. 9.
Taneční Storm 14. - 18. let Weyrostková R. Forejtová E. pátek 18:00 19:00 tělocvična ZŠ J.A. Komen. 700,- Kč začínají 15. 9.
ŘEMESLNÉ                
Činnost Popis činnosti Věk účastníků Vedoucí Den Od do Místo Zápisné / za pololetí Poznámky
Hraboši I. historie, vyřezávání z topolové kůry od 4. tř. Strach J. pondělí 15:00 17:30 dílna MDDM 500,- Kč začínají 2.10.
Hraboši II. od 4. tř. středa 15:00 17:30 dílna MDDM 500,- Kč začínají 4.10.
Pletení košíků I. VOLNÁ MÍSTA kurz pletení košíků - dosp. pokr. dospělí Borovičková A. sobota 8:45 14:00 klubovna MDDM v KD 6x kurz, 6 vyuč.hod. 1.440,- Kč Začínají 21.10. Ve vypsaných termínech: 2017 - 21.10., 22.10., 4.11., 5.11., 25.11., 26.11., 9.12., 10.12., 2018 -13.1., 14.1., 20.1., 21.1.,
Pletení košíků II. kurz pletení košíků - dosp. pokr. dospělí neděle 8:45 14:00 6x kurz, 6 vyuč.hod. 1.440,- Kč
Košíkování I. základy pletení košíků z pedigu a dalších mat. - pro děti a mládež 3.- 9. tř., mládež neděle 10:00 13:15 6xkurz, 4 vyuč.hod., děti 600,- Kč, dospělí 720,- Kč
Košíkování II. základy pletení košíků z pedigu a dalších mat. - pro děti a mládež 3.- 9. tř., mládež neděle 15:00 18:15 6xkurz, 4 vyuč.hod., děti 600,- Kč, dospělí 720,- Kč
Korálkování kurz - zvířátka, dekorace z korálků 2D a 3D, šperky děti, mládež, dospělí Klímová T. sobota     UPŘESNÍME ve vypsaných termínech UPŘESNÍME
Paličkování kurz paličkované krajky od 5. tř. Cyrínová A. úterý 17:00 18:30   děti 850,- Kč ml. 1020,- Kč dosp. 1360,- Kč 17x za pololetí UPŘESNÍME
VÝTVARNÉ                
Činnost Popis činnosti Věk účastníků Vedoucí Den Od do Místo Zápisné / za pololetí Poznámky
Výtvarka pro školáky I. NOVINKA klasická výtvar. výchova 1. - 4. tř. Třešňáková L. čtvrtek 13:15 14:05 klubovna MDDM v KD   začínají 5.10.
Výtvarka pro školáky II. NOVINKA klasická výtvar. výchova 1. - 4. tř. Třešňáková L. čtvrtek 14:15 15:15 klubovna MDDM v KD    
Kutílek I. výtvarně - rukodělný předškoláci, 1. - 4. tř. Slováková M. pondělí 15:00 16:00 klubovna MDDM v KD   začínají 2.10.
Kutílek II. 1. - 4. tř. pondělí 16:15 17:15
Kutil pro děti z 2. stupně úterý 15:30 17:00 začínají 3.10.
Tvořílek výtvarný kroužek předškoláci do 3. tř. Hodná K. pátek 14:00 15:00 klubovna MDDM v KD 600,- Kč začínají 6. 10.
ESTETICKÉ a VZDĚLÁVACÍ                
Činnost Popis činnosti Věk účastníků Vedoucí Den Od do Místo Zápisné / za pololetí Poznámky
Foto design základy digitální fotografie a úprava fotografií v PC od 6. tř. Beneš M. středa 15:30 17:30 pracovna MDDM 400,- Kč začínají 4. 10.
Žonglování s POI - ml. ne s míčky, zdokonalení pohybu těla děti Čapek M. středa 18:00 19:30 sálek - SOŠ 400,- Kč  
Žonglování s POI - st. ne s míčky, zdokonalení pohybu těla mládež, dospělí Čapek M. pondělí 18:30 20:30 sálek - SOŠ 400,- Kč  
Žonglování s POI skupina T.E.T.R.I.S - pokročilí ze skupiny T.E.T.R.I.S. děti, mládež, dospělí Čapek M. neděle 18:00 20:00 sálek - SOŠ výše zápisného dle fakturace nájmu SOŠ  
Divadlo od paty k hlavě improvizace, práce s loutkami děti, mládež, dospělí Třešňáková L. čtvrtek 15:30 17:00 klubovna MDDM v KD 500,- Kč začínájí 5.10.
ESTETICKÉ a VZDĚLÁVACÍ - pokračování                
Činnost Popis činnosti Věk účastníků Vedoucí Den Od do Místo Zápisné / za pololetí Poznámky
Angličtina angličtina slovem i písmem mládež, dospělí Hrdinka M. úterý 16:30 20:30 MDDM klubovna u sálku mládež-1700,- Kč dospělí-2720,- Kč 17x za pololetí začínají 2.10.
Cvrček NOVINKA   děti mládež dospělí Irena Dolejšová úterý 15:00 16:00 MDDM   bližší info UPŘESNÍME
Ekohrátky NOVINKA pro malé průzkumníky a dobrodruhy, vše o přírodě 1.-4. tř. Pešková V. středa 14:15 15:15 klubovna MDDM v KD 400,- Kč začínají 4.10.
Hrajeme si s krtkem NOVINKA dopolední hrátky pro nejmenší 3-4 roky Pešková V. čtvrtek 8:00 11:30 klubovna MDDM v KD 400,- Kč + 400,- Kč na materiál začínají 5.10.
Šachy - pokročilí ve spolupráci se Šachovým oddílem Čelákovice od 1.-5.tř. Kubíček R. pátek 16:30 18:00 klubovna MDDM v KD 200,- Kč + oddílové poplatky začínají 15. 9.
Lodní modeláři modely řiditelné vysílačkou 5. - 9. tř. Majer K. úterý 16:45 19:30 klubovna MDDM v KD 400,- Kč začínají 3.10.
Magic karetní klub nabízí možnost hrát společně karetní hru Magic 4. - 9. tř., mládež, dospělí Malhous Z., Braniš A. středa 18:00 klubovna MDDM v KD   znalost AJ výhodou začínají 4.10.
Debrujáři NOVINKA pokusy, vzdělávání od 4. tř. Vašica K. středa 15:00 18:00 klubovna MDDM v KD 600,- Kč začínají 4.10.
Foto pro děti a mládež focení na kinofilm, zpracování klasické fotografie   Vašica K. čtvrtek 15:00 18:00 MDDM   začínají 5.10.
Dámský klub ruční práce dospělí Kmječová M. pátek 18:30 20:00 klubovna MDDM v KD   vždy každy 2. pátek v měsíci
Jóga pro dospělé cvičení pro harmonizaci těla a duše dospělí Nedorostová M. úterý

19:30
20:45

malá tělocvična ZŠ J. A. Komenského   naplněn