Zadejte slovo, které chcete vyhledat.

Vánoční nadílka-Medvědi - oddílový výlet do Čelákovic – sobota 17.12.2005

Jako každý rok jsme oddílové Vánoce strávili v Čelákovicích. Skoro všichni přinesli dobrůtky i pro zvířátka a ozdobili s nimi stromek na zahradě. Pak jsme si na zahradě zapadané čerstvým sněhem zahráli hry.

V klubovně jsme se nejprve podívali na kousek filmu z oddílového letního tábora, pak jsme si popovídali o našem oddíle. Martin Vintr složil oddílový slib a Jindřich udělil oddílová vyznamenání – Žluté kvítky za výbornou práci v oddíle dostali Jirka Krátký, Martin Vintr a Ondra Vaněček. Nositelé Juniorů ocenili Březovým lístkem některá Klíšťata i dospělé přátele za práci s dětmi v oddíle a pořádání letních táborů. Lenka Kolenská bude od ledna vést s Monikou Oranžovou družinu jako Klíště. V anketě jsme si zvolili oddílové sympaťáky = Lenka Kolenská, Jakub Třešňák a Tereza Klímová.

Rozdali jsme si dárky, které se sešly pod stromečkem, poslechli jsme si písničky a snědli cukroví.
Nakonec jsme se vydali městem k Labi, kde jsme pouštěli lodičky splněných přání – tentokrát hustě sněžilo a byly docela velké vlny a dost lodiček nám uhasily. Některé skořápky se ale do proudu dostaly, takže některá přání se přeci jen vyplní.

Fotografie najdete ve fotogalerii na těchto stránkách.