Zadejte slovo, které chcete vyhledat.

Letní tábor Čestín 2006-Medvědi

Náš šestnáctý oddílový tábor proběhl ve dnech 22.7.-12.8.2006 uprostřed lesů na soukromé louce u Čestínského potoka mezi městečky Kácov a Čestín.

Celotáborová hra se jmenovala „Harry Potter“. Žáci čtyř kolejí (oddílů) internátní školy kouzelníků sbírali informace a pomůcky pro zničení zla. Cílem jednotlivých kolejí bylo získat nejvíce bodů a tím vyhrát školní pohár. A také najít a zničit zlo, které sužovalo kouzelnický svět.

Dny byly kromě etap celotáborové hry naplněny hrami a soutěžemi. Hráli jsme ringo, famfrpál, lesní bojovky i vybíjenou. Poznávali jsme přírodu, koupali se, procvičovali tábornickou praxi (vaření na ohništi, uzlování, signalizaci morseovkou, čtení z mapy, ...). Také jsme měli olympiádu, karneval, noční hry, táborové ohně, .... Při výletech do okolních měst jsme navštívili hrad Český Šternberk, zámek ve Zruči nad Sázavou, Zbraslavice, Uhlířské Janovice a řadu dalších míst. Počasí bylo letos opravdu plné extrémů – zažili jsme období velikých veder a také období dešťů a bahna.Každý prošel i službou v kuchyni a nočními hlídkami.

Tábor byl vyvrcholením celoroční oddílové činnosti.