Zadejte slovo, které chcete vyhledat.

Vánoční nadílka-Medvědi - oddílový výlet do Čelákovic – sobota 16.12.2006

Jako každý rok jsme oddílové Vánoce strávili v Čelákovicích. Mnozí z nás přinesli dobrůtky i pro zvířátka a ozdobili s nimi stromek na zahradě. Také jsme si na zahradě zahráli pár her. Svítilo sluníčko a bylo tam příjemně.
V klubovně jsme si nejprve sedli k svátečně upraveným stolům a Jindřich shrnul činnost oddílu v uplynulém roce. Pak Denisa Dvořáková, Sára Englišová, Lukáš Hájek, Honza Žižka a Tereza Zoubková složili oddílový slib. V anketě jsme si zvolili oddílové sympaťáky = Tereza Zoubková, Honza Žižka a Tereza Klímová. Potom jsme si rozdali dárky, které se sešly pod stromečkem, podívali se na fotky z oddílového letního tábora, zazpívali jsme si písničky a snědli cukroví.
Nakonec jsme se vydali městem k Labi, kde jsme pouštěli lodičky splněných přání. Zjistili jsme, že přístup k řece někdo zasypal skoro celý velkými kameny. Přesto jsme postupně vypustili všechny lodičky a protože nám je tentokrát vítr nezhasínal, svítila světýlka dlouho a většina přání se nám tedy vyplní. Celkem se nás na této výpravě sešlo třicet čtyři.