Zadejte slovo, které chcete vyhledat.

Vánoční nadílka-oddílový výlet do Čelákovic – sobota 15.12.2007

Jako každý rok jsme oddílové Vánoce strávili v Čelákovicích. Mnozí z nás přinesli dobrůtky i pro zvířátka a ozdobili s nimi stromek na zahradě. Také jsme si na zahradě zahráli pár her. Svítilo sluníčko a tak i přes mrazivé počasí nám tam bylo příjemně.

V klubovně jsme si nejprve sedli k svátečně upraveným stolům a Jindřich shrnul činnost oddílu v uplynulém roce. Pak Maruška Kořínková, Honza Paleček a Kristýna Svobodová složili oddílový slib. V anketě jsme si zvolili oddílové sympaťáky = Tereza Zoubková, Honza Žižka.
Nejoblíbenějšími vedoucími se staly Myška a Monny. Potom jsme si rozdali dárky, které se sešly pod stromečkem, zazpívali jsme si písničky a snědli cukroví. Do soutěže vánočních přáníček se letos zapojilo více dětí než vloni a tak si bylo co vyměňovat. Pobavili jsme se při promítání fotek z letního oddílového tábora a už se těšíme až vyjdou na CD pro všechny účastníky.

Nakonec jsme se vydali městem k Labi, kde jsme pouštěli lodičky splněných přání a protože nám je tentokrát vítr nezhasínal, svítila světýlka dlouho a většina přání se nám tedy vyplní. Svíčky a prskavky nám navodily tu správnou vánoční atmosféru - jen ten sníh zase chyběl. Celkem se nás na této výpravě sešlo čtyřicet tři.

Fotografie najdete jako obvykle ve fotogalerii v sekci Medvědi