Zadejte slovo, které chcete vyhledat.

Informace pro rodice k jednodennímu autobusovému zájezdu S Medvědy za zvířátky-v sobotu 6.6.2009

Cena : pouze 250 Kč bez vstupného (protože na dopravu přispějeme z grantu)

Odjezd : Autobus bude přistaven v 8,30 hod. u ZŠ Poláčkova v Praze 4, příjezd do Prahy do 19 h.

Medvědi a Medvíďata z Čelákovic: sraz v 7,15 h. na nádraží (vlak jede 7,33 h.). Návrat v 20,18 h. (pokud stihneme vlak v 19,51 h. Praha Masary.n.).

V ceně výletu je zahrnuto: doprava autobusem a pamětní list s překvapením. Vstupné do objektů není v ceně, vybírá se u odjezdu. Celkem je to pro děti a studenty (průkaz o studiu s sebou) 110 Kč, pro dospělé 190 Kč. (zámek Hluboká Dospělí 130 Kč / děti 70 Kč, ZOO Ohrada D60 Kč/d 40 Kč).

Program : Prohlédneme si reprezentační místnosti zámku Hluboká. Oslnivá stavba tyčící se nad městem připomíná zámek z dětských knih. Smělé cimbuří, zdobné detaily, věžičky, bílé zdi, krakorce, bašty, balkóny, opěrné pilíře a krajkoví oken jsou znaky nezapomenutelné stavby, která vypadá jako z pera Walta Disneye.Uvidíme nejen krásně zařízené knížecí pokoje, ale i knihovnu s 12000 svazky, zbrojnici s bohatou sbírkou zbraní. Nakonec navštívíme nedalekou ZOO Ohrada. ZOO Ohrada v Hluboké nad Vltavou byla poprvé otevřena pro veřejnost 1. května 1939. Vznikla jako součást loveckého muzea v zámku Ohrada. ZOO Ohrada se vzhledem ke své malé rozloze specializuje především na chov malých a středně velkých druhů zvířat. Mezi ty větší patří např. daněk evropský, medvěd hnědý, rys ostrovid a vlk. Pozornost všech návštěvníků přitahuje chov erbovního zvířete této zoo - vydry říční - a její pavilónek s prostornými prosklenými bazény, kde vydry můžeme sledovat i pod vodou. Zoo Ohrada má mimořádně příznivé podmínky pro chov vodního ptactva. Část jeho expozice se nachází přímo na břehu sousedního rybníka.

S sebou : Batůžek se svačinou, turistický oděv, pohodlná obuv, pláštěnka, bloček a tužka, kapesné (na vlak a metro z Čelákovic, na vstupné, občerstvení, pohledy apod.).

Pozor ! : Počet míst v autobuse je omezen (co nejdříve si účast u Jindry předběžně telefonicky či osobně zamluvte), po obdržení Vaší závazné přihlášky a uhrazení ceny výletu s Vaší účastí počítáme. Zaplatit je nutné nejpozději do 1.6.2009, zrušení účasti s vrácením celé částky je možné pouze do 1.června, později si v případě nutnosti najděte náhradníka, protože již není možné částku vrátit.

Informace a přihláška ke stažení.