Zadejte slovo, které chcete vyhledat.

Vánoční nadílka- sobota 19.12.2009

Jako každý rok jsme oddílové Vánoce strávili v Čelákovicích. Na zahradě zapadané čerstvým sněhem jsme si napřed zahráli pár her, ale kvůli velkému mrazu jsme venku moc dlouho nevydrželi. Hodně dětí přineslo dobrůtky i pro zvířátka a ozdobili s nimi na zahradě stromek.

V klubovně jsme si nejprve sedli k svátečně upraveným stolům a Jindřich shrnul činnost oddílu v uplynulém roce. V anketě jsme si zvolili oddílové sympaťáky = Veronika Zoubková a Matěj Braniš. Nejoblíbenější vedoucí se stala Tereza Zoubková. Potom jsme si rozdali dárky, které se sešly pod stromečkem, zazpívali jsme si písničky, poslechli básničky, snědli cukroví a vyhodnotili soutěž vánočních přáníček. Družiny představily své tajné dárky pro oddíl - hned jsme si zahráli lístkovou úkolovku o fanty.

Nakonec jsme se vydali městem k Labi, kde jsme pouštěli lodičky splněných přání a protože nám je tentokrát vítr nezhasínal, svítila světýlka dlouho a většina přání se nám tedy vyplní. Běloučký sníh, svíčky a prskavky nám navodily tu správnou vánoční atmosféru.
Celkem se nás na této výpravě sešlo třicet jedna. A to nepočítáme spoustu rodičů a sourozenců, kteří se k nám u Labe připojili.