Zadejte slovo, které chcete vyhledat.

Vánoční nadílka-sobota 18.12.2010

Jako každý rok jsme oddílové Vánoce strávili v Čelákovicích. Na zahradě zapadané spoustou sněhu jsme vyšlapali různé obrázky a také jsme si tam zahráli pár nových her. Hodně dětí přineslo dobrůtky i pro zvířátka a ozdobili s nimi na zahradě stromek. Škoda, že neuvidíme, kterým zvířatům jsme tím zpříjemnili další dny a jak rychle ty mrkve, jablíčka a různá semínka ze stromku zmizí.

V klubovně jsme si nejprve sedli k svátečně upraveným stolům a Jindřich shrnul činnost oddílu v uplynulém roce. V anketě jsme si zvolili oddílové sympaťáky = Veronika Zoubková a Vojta Bejbl. Nejoblíbenější vedoucí se stala Tereza Klímová. Potom jsme si rozdali dárky, které se sešly pod stromečkem, zazpívali jsme si písničky, poslechli básničky, snědli cukroví, vyhodnotili soutěž novoročních přáníček, prohlédli si vystavené Cancáky a družiny představily své tajné dárky pro oddíl - tentokrát to byl třeba papírový Betlém nebo dort s oddílovým znakem.

Nakonec jsme se vydali městem k Labi, kde jsme pouštěli lodičky splněných přání a protože nám je tentokrát vítr nezhasínal, svítila světýlka dlouho a většina přání se nám tedy vyplní. Běloučký sníh, svíčky a prskavky nám navodily tu správnou vánoční atmosféru.

Celkem se nás na této výpravě sešlo čtyřicet dva. A to nepočítáme spoustu rodičů a sourozenců, kteří se k nám u Labe připojili.