Zadejte slovo, které chcete vyhledat.

Vánoční nadílka

sobota 15.12.2012

Jako každý rok jsme oddílové Vánoce strávili v Čelákovicích. V klubovně jsme si nejprve sedli ke svátečně upraveným stolům a Jindřich shrnul činnost oddílu v uplynulém roce. Oddílové vyznamenání Žlutý kvítek za výbornou práci v oddíle získali Laura Klementová, Filip Herc a Aneta Laštovičková. V anketě jsme si zvolili oddílové sympaťáky = Klára Ondrysková a Martin Vaněk. Nejoblíbenější vedoucí se stala Myška.

Na zahradě jsme ozdobili různými dobrůtkami stromek pro zvířátka. Ověsili jsme ho jedlými ozdobami z mrkve, jablíček a různých  semínek i tvrdého pečiva. Využili jsme dostatku sněhu ke koulování a pak jsme se s radostí vrátili do tepla, abychom si rozdali dárky, které se sešly pod stromečkem. Také jsme si zazpívali písničky, poslechli básničky, snědli cukroví, vyhodnotili soutěž novoročních přáníček a družiny představily své tajné dárky pro oddíl - tentokrát to byla oddílová vlajka a speciální deskové hry s oddílovými motivy.

Nakonec jsme se vydali městem k Labi, kde jsme pouštěli lodičky splněných přání. Tentokrát tu ležel sníh a vítr nám plamínky nezhasínal, takže kdyby do nich neklofaly přítomné kachny, tak by tam lodičky vydržely svítit opravdu dlouho. Celkem se nás na této výpravě sešlo třicet čtyři. A to nepočítáme spoustu rodičů a sourozenců, kteří se k nám u Labe připojili.