Zadejte slovo, které chcete vyhledat.

Výpravy 2013

Sraz turistických oddílů

Sraz turistických oddílů 31.5.-2.6.2013 Stejně jako v minulých letech jsme strávili první červnový víkend na naší táborové základně u Čestína na Kutnohorsku. Společně s dětmi z oddílů Sýčfíni a Třináctka jsme si chtěli ověřit v různých soutěžích své zálesácké dovednosti.

více »

S Medvědy do propasti

sobota 8.6.2013 Tentokrát jsme se vydali na autobusový zájezd až na Moravu - do Moravského Krasu. Počasí bylo krásně slunečné, začalo pršet až na zpáteční cestě.

více »

Za poustevníkem Ivanem

sobota 28.9.2013 Vydali jsme se do Loděnice a vystoupali dost prudký kopec nad městečkem do překrásné krajiny Českého krasu.

více »

Boj o vlajku - sobota 23.3.2013

Vydali jsme se vlakem do Klánovic, podchodem jsme podešli koleje a podél trati po červené značce jsme se za chvilku ocitli v lese. Místy bylo bahno, někde ležel sníh.

více »

Létat si jako ptáci

sobota 5.10.2013, Vyrazili jsme do Prahy na druhou podzimní výpravu. Počasí bylo celkem hezké, dokonce chvíli i svítilo slunce. Celkem se nás zúčastnilo dvacet šest.

více »

Pololetky - Velká zimní výprava do Čestína 1.-3.2.2013

Tři zajímavé dny jsme strávili na zámečku v Čestíně. Zahráli jsme si různé hry uvnitř i venku na hřišti, počasí bylo docela příjemné, občas vykouklo i sluníčko. Sníh vůbec nebyl, tak jsme tentokrát ani nemuseli pořád sušit mokré oblečení.

více »

Procházka se zvířaty

sobota 9.11.2013 Tuto sobotu jsme se vydali do pražské zoologické zahrady podívat se, co se tam od naší poslední návštěvy změnilo.

více »

Velký turnaj v ringu 8.5.2013

Sešli jsme se na zahradě MDDM v Čelákovicích už na třináctý ročník turnaje. Soutěžilo dvacet pět tříčlenných družstev podle pravidel rekreačního ringa a to ve třech věkových kategoriích: MINI (do 11 let), Junioři (12-15 let), Senioři (nad 15 let).

více »

Velká podzimní výprava

26.-29.10.2013 Čtyři zajímavé dny jsme strávili na zámečku v Čestíně na Kutnohorsku. Sluníčko nám moc nepřálo, většinou bylo schované za hustými mraky a tak jsme se ani nezašli podívat do našeho Slunečného údolí. Bylo nás celkem třicet.

více »

Za pražskými strašidly sobota 20.4.2013

Vydali jsme se na výlet do Prahy. Celkem nás bylo dvacet devět. Celé dopoledne jsme strávili na Dnu otevřených dveří Pražských služeb ve spalovně Malešice.

více »

Za sv. Václavem

sobota 19.10.2013 Vydali jsme se do lesů kolem Čelákovic. Labe jsme tentokrát přeplouvali přívozem, protože lávka přes zdymadla se ještě stále opravuje a pak jsme se vydali loukami i lesem na naše oblíbené místo - do údolíčka u železniční trati nedaleko reliefu sv. Václava.

více »

Do království rostlin sobota 1.5.2013

Vyrazili jsme do Prahy oslavit letos dost opožděný příchod jara. Počasí bylo celkem hezké, dokonce chvíli i svítilo slunce. Nejprve jsme si prohlédli Trojský zámeček přímo naproti zoologické zahrady.

více »

Velikonoční výprava 28.-31.3.2013

Čtyři dny jsme prožili v Hříběcím u Horní Cerekve nedaleko Pelhřimova v krásné přírodě Kraje Vysočina. Bydleli jsme v budově bývalé školy hned u lesa, fotbalového hřiště a netradičního kolotoče.

více »