Zadejte slovo, které chcete vyhledat.

Tábor Ostrý

Náš tábor se konal ve dnech 28.6.-12.7.2014 již po čtrnácté v krásné krajině uprostřed lesů na břehu rybníka Ostrý poblíž Blatné v Jižních Čechách. Zúčastnili se ho nejen členové našeho oddílu, ale i další děti z Prahy a Čelákovic.

Hráli jsme různé hry a soutěže na hřišti i v lese, hodně si užili také při jízdě na loďkách i na koních, prohlédli jsme si vodní zámek v Blatné i obrovský kámen-viklan v Kadově, vyráběli korálková zvířátka a náramky, vymýšleli si příběhy v Dračím doupěti, slepovali papírové modely, naučili se netradiční deskové a karetní hry, stříleli z pušek, vařili na ohni, hráli i stolní tenis, freesbee, přehazovanou a ringo. Letos jsme využili nabídky programů prevence Policie a čtyři policistky seznámily děti v dopoledním programu s nebezpečím drog, některými kriminalistickými technikami a také s pravidly bezpečnosti v dopravě i při různé činnosti.

Všechny tři oddíly motivovaly svůj pobyt celotáborovou mezidružinovou hrou rozčleněnou na etapy. Nejmladší oddíl s názvem „Hobit“, střední a nejstarší oddíl s názvem „Hra o trůny“. Také jsme měli karneval, bojovky, sportovní i legrační olympiádu, noční hry, táborové ohně...