Zadejte slovo, které chcete vyhledat.

Letní tábor Ostrý 2015

Náš tábor se konal ve dnech 1.-15.7.2015 již po patnácté v krásné krajině uprostřed lesů na břehu rybníka Ostrý poblíž Blatné v Jižních Čechách. Zúčastnili se ho nejen členové našeho oddílu, ale i další děti z Prahy a Čelákovic.

Hráli jsme různé hry a soutěže na hřišti i v lese, hodně si užili také při jízdě na loďkách i na koních, prohlédli jsme si vodní zámek v Blatné, zámek Lnáře s Muzeem koček i obrovský kámen-viklan v Kadově, vyráběli korálková zvířátka a náramky, vymýšleli si příběhy v Dračím doupěti, slepovali papírové modely, naučili se netradiční deskové a karetní hry, stříleli z pušek, vařili na ohni, hráli i stolní tenis, kroket, petanque, přehazovanou a ringo. Také se nám moc líbila večerní ohnivá show. Letos jsme využili i nabídky programů prevence Policie a tři policisté seznámili děti v dopoledním programu s nebezpečím drog, některými kriminalistickými technikami a střelnými zbraněmi.
 
Všechny tři oddíly motivovaly svůj pobyt celotáborovou mezidružinovou hrou rozčleněnou na etapy. Nejmladší oddíl s názvem „Po stopách Večerníčka“, střední „Alenka v říši divů“ a nejstarší oddíl „Piráti z Karibiku“. Také jsme měli karneval, bojovky, sportovní i legrační olympiádu, noční hry, táborové ohně...